تبلیغات
خوز بلاگ - نفس مصنوعی به جناره ضدانقلاب
 نفس مصنوعی به جناره ضدانقلاب
دیده‌بان: گروهک موسوم به "جبهه ملل برای حق تعیین سرنوشت" طی بیانیه‌ای نشست ضدانقلاب در شهر پراگ را با عبارت «نفس مصنوعی به جناره اپوزیسیون در پراگ» توصیف کرد.

                 

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان؛ با توجه به این که چند هفته از نشست ضد انقلاب در پراگ می‌گذرد ولی هنوز آثار و طبعات این نشست دست از سر برگزارکنندگان آن بر‌نمی‌دارد. یکی از آخرین موضع‌گیری‌ها در رد این نشست بیانیه گروهکی موسوم به "جبهه ملل برای حق تعیین سرنوشت " است. این گروهک که از چند گروهک تجزیه‌طلب از قبیل: "جبهه‌ دمکراتیک مردمی احواز"، "جنبش آزادی‌بخش بلوچستان"، "حزب آزادگان احواز"، "گروهک استقلال آذربایجان جنوبی"، "اتحاد ملى تركمنستان جنوبى" و... تشکیل ‌شده است؛ در بیانیه خود خطاب به برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان کنفرانس پراگ این طور آورده است که:

«ورشکستگان سیاسی و رانده‌شدگان، با سماجت تمام سعی می‌کنند که جنازه مرده اپوزیسیون ایران را با نفس مصنوعی، حداقل به محافل سیاسی بین‌المللی زنده نشان دهند. چرا که در بین مردم ایران عنصری مرده، بی‌جان، بی‌خاصیت و بدون پایگاه بوده و تنها امیدشان فریب مجامع بین‌المللی و کسب حمایت آن می‌باشد.»


              


این گروهک در بخش دیگری از بیانیه خود به این مطلب اشاره دارد که برگزارکنندگان این نشست با هدف جلب حمایت اقوام مختلف ایرانی که در این بیانیه با لفظ "ملل" به آن اشاره شده از گروهک‌های منتسب به اقوام مختلف ایرانی دعوت کرده است:

«در چند ماه اخیر اپوزیسیون ورشکسته ایران برای تحریف اذهان و سرپا نشان دادن خود دست به یک سری شانتاژها زده تا شاید خود را به جای زنده‌ها جا زده، وجهه‌ای کسب کند. جالب این است که در این راستا با دست به دامن شدن به تعدادی از اشخاص و گروه‌های منصوب به "ملل" که هنوز نتوانسته‌اند به تور کامل صف خود را از پان ایرانیزم جدا کنند به عنوان نمایندگان "اقوام" سعی در جلب حمایت "ملل" ایران را نیز دارد.»

این گروهک در بخش دیگری از بیانیه خود این طور ادامه می‌دهد: «ناگفته نماند که این نشست نیز به مانند نشست‌های قبلی شکست‌خورده است.»


در پایان باید به این نکته اشاره کرد که با وجود اختلافات فاحش، به نظر می‌رسد به هیچ وجه اتحادی ولو به صورت ظاهری، بین اپوزیسیون نظام جمهوری اسلامی ایران شکل نخواهد گرفت و در حقیقت این خواب پریشان سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تعبیری نخواهد داشت.


نکته :گروه های تروریستی تجزیه طلب چند سالی است برای کسب منابع مالی اقدام به تغییر نام نموده و در این مرحله نام جبهه ملل را برای خود انتخاب نمودند از جمله اعضای این جبهه ،گروهک تروریستی جبهه دمکراتیک ملی اهواز به سرکردگی صلاح مزرعه است که در استان خوزستان دست به اقدامات خونینی زده است این فرد و سایر اعضای گروهش به گفته محمود مزرعه پدر همسر صلاح مزرعه با اسرائیل ارتباط تنگاتنگ دارند .
نوشته شده توسط جابر علی احمد در پنجشنبه 23 آذر 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد