تبلیغات
خوز بلاگ - قسمت اول : اهداف شبکه تروریستی ماهواره ای وصال
 قسمت اول : اهداف شبکه تروریستی ماهواره ای وصال
اتخاذ راهبرد ایجاد وحدت در میان امت اسلامی و توجه به امر خطیر امت واحده که مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به آن دارند؛ از جمله مواردی است که بدون شک برای غرب مسئله ساز می باشد.
                 
از جمله روندهایی که بیگانگان برای ایجاد شکاف و تفرقه اندازی در میان امت اسلامی و علی الخصوص اقوام شیعه و سنی ایران در پیش گرفته اند بهره گیری از تاثیرگذاری رسانه در این حوزه می باشد، چراکه به اذعان خودشان، تاثیر گذاری که رسانه در مدت کوتاهی دارد، چاپ و تکثیر هزاران هزار نوشته و کتاب در مدت طولانی نخواهد داشت.
*شبهه پردازی و ضد تبلیغ با هدف ایجاد شکاف؛
استفاده از تکنیک های تبلیغاتی در راستای تاثیرگذاری بر قشری خاص، با شیوه های نرم و ابزارهایی که کشور سعودی و دیگر ایادی امریکا ،در این راه در اختیار این شبکه ها گذاشته اند، در بلند مدت می تواند سئوالات بی پاسخ فراوانی را برای مخاطبان عام در زمینه های مختلف به وجود آورد، که از جمله آنها عبارتند از مفاهیمی تحت عناوین: "حکومت اسلامی، ضرورت و وجوب حکومت اسلامی، ضمانت اجرای احکام اسلامی در حکومت، امکان پذیری جمع میان شیعه و سنی ، شبهه در اصول تفکر شیعی، کمرنگ نمودن نقش اهل بیت در تاریخ اسلام، نشر اکاذیب ذیل موضوع تاریخ اسلام، مخدوش نمودن چهره علمای تشیع در اذهان عمومی و..." اما آنچه در این میان حائز اهمیت است، تلاش این رسانه ها برای بسط و گسترش موضوع شبهه سازی و شبهه آفرینی در موضوعات گسترده ذیل مبانی مذهبی در میان اقشار مختلف جامعه می باشد.
ورود این شبهات به بطن اذهان جامعه و از طرفی بی پاسخ ماندن آنها در ذهن مخاطبین امری است که بی تردید منتج به انحراف از اصول اعتقادی در طولانی مدت و "موجب جدایی و افتراق هر چه بیشتر گروهها و خطوط فکری شیعه و سنی" در جامعه اسلامی می گردد.

***از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت .
نوشته شده توسط جابر علی احمد در شنبه 11 آذر 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد