تبلیغات
خوز بلاگ - نشست عناصر جدائی طلب در فرانسه
 نشست عناصر جدائی طلب در فرانسه
یوسف عزیزی بنی طرف وکریم عبدیان نژاد که دارای دیدگاه کمونیستی هستند در نشتسی که در پارلمان فرانسه با حضور گروه تروریستی مصطفی هجری و حدود 30نفر دیگر برگرار شد شرکت کردند


                        

برای تنویر افکار عمومی ذیلاً مباحث مطرح شده توسط کریم عبدیان نژاد و یوسف عزیزی بنی طرف مورد واکاوی قرار می گیرد :

 

در این جلسه کریم عبدیان نژاد که در پنتاگون آمریکا شاغل است ادعا کرده است که دولت ایران مردم عرب را حتی از حق انتخاب نام های عربی  برای فرزندان خود محروم می کند :

 

حال این سوال پیش می آید که آقای عبدیان شما که در آمریکا زندگی کرده ای چرا اسامی فرزندانتان را عربی انتخاب نکرده ای ؟! چرا شما همسر آلمانی اختیار کرده ای ؟!

 

آقای عبدیان مدعی شده که مردم عرب خواهان نظام فدرالی هستند در حالیکه جهاد عشایر ، جنگ تحمیلی ، حضور در شکل گیری انقلاب ایران  خلاف این موضوع را اثبات می نماید از طرفی آقای عبدیان چند درصد عربهای خوزستان شما را می شناسند ؟! و شما را می بینند !

 

یوسف عزیزی بنی طرف دیگر سخنارن این محفل 30نفره بوده است ؟! وی جمعیت عربهای ایرانی را 6 تا 8 درصد جمعیت ایران خواند ؟با احتساب جمعیت 75 میلیون نفری جمعیت ایران یعنی عربهای ایران حدود 6میلیون نفر از آقای یوسف عزیزی که ادعای نقش روشنفکری می کند به دور است ،انشالله که خداوند جمعیت مسلمانان خصوصاً شیعیان عرب خوزستان را زیاد کند ولی آمارهای رسمی منتشر خلاف این موضوع را ثابت می کند .

 

وی  هم چنین ضمن طرح موضوعات تجریه طلبانه ای خواستار تغییر نام خوزستان به عربستان شد  .

 

وی در ادامه به موضوع نا آرامی های سال 2005 اشاره نمود ولی به نقش خود و مجموعه بیت العرب ، و تشکیلات تروریستی زائیده حزب وفاق و سایر دوستانش در تهران در این اغتشاشات وبمب گذاریها و حکم 5 سال محکومیتش اشاره ای ننموده است .

 

همچنین ایشان  به هیچ کدام از موارد زیر در مورد خودش اشاره نکرده است لازم است آقای یوسف عزیزی یک بار دیگر موارد زیر را مرور نماید :

 

1-  لازم است به مکتوبات خود در سالهای گذشته ، خصوصاً پس از متواری شدن از ایران مجدداً نگاهی بیندازد تا ببیند که چگونه بستر و زمینه های فریب جوانان ایرانی را فراهم کرده تا با انگیزه های واهی دست به اعمال جنایتکارانه به واسطه احساس محرومیت ، ظلم و بی عدالتی و مطالبی از دست بزنند و اقدامات عناصر فریب خورده با نشأت گرفتن از مقالات ، کتابها و سخنرانیها ی افرادی همچون یوسف عزیزی بنی طرف شکل گرفته که می توان بیان کرد که او با شکل دادن به تفکرات جوانان در اقدامات تروریستی مشارکت داشته و عامل اصلی در ارتکاب به خیانت ، او می باشد .

 

2-مناسبات و ارتباطات شما با تروریستهایی که تا مرفق دستشان به خون هموطنان ایرانی آلوده است چه توجیهی دارد؟مگر نه اینکه تمامی شما سر در آخور سرویسهای اطلاعاتی غربی دارید و از آنها دستور می گیرید و برای هرکدام از شما نقشی قائل شده اند ؟

 

3- شما در چرخش آشکار از مواضع قبل از متواری شدنتان تمامی نظراتی که قبلاً بر آن پا فشاری می کردید را نقض کرده و تفکرات تجزیه طلبانه و خشونت آمیز را ترویج می کنید . مگر همین شما نبودید که اظهار نظری در خصوص تاریخ خوزستان نمودید که تمامی عناصر تجزیه طلب به شما حمله کردند و ریا کارانه حرفهای خود را در مواضع بعدی تغییر دادید و همسو با تروریستها مطالب مسلّم تاریخی را انکار نمودید و همدست آنها شدید.

 

4- اقدامات جنایتکارانه و تروریستی همدستان شما که باعث به خاک و خون کشیده شدن هموطنان عرب گردید از سوی شما حتی یک بار هم محکوم نشده است. مگر شما خودتان را روشنفکر نمی دانید؟ آیا آنهایی که در انفجار ها و ترورها بدون هیچ گناهی کشته و یا مجروح شدند حق حیات نداشتند؟ این چه منطقی است که شما از تروریستهای جانی حمایت می کنید و اصلاً به روی خودتان هم نمی آورید که همشهریان خوزستانی بی هیچ گناهی با خاک و خون کشیده شده اند و خانواده های زیادی بی سرپرست شده اند و صدها نفر مجروح شده اند و این مصیبت های وارده به آنها تا سالهای سال به آنها تحمیل شده است . مگر ترویج تفکرات ناسیونالیستی و نژاد پرستانه شما باعث این جنایتها نگردیده است؟ آیا شما هیچ نقشی در فریب جوانان این مرز و بوم  برای دست زدن به جنایت نداشته اید؟ پس اگر به شما تروریست نگوییم ، پس چه کسی تروریست است؟

 

5-حال که به زعم خودتان در دنیای آزاد زندگی می کنید و هیچ مانعی برای نشر اندیشه و افکارتان ندارید ، چرا تروریست ها را به دلیل جنایاتشان ملامت نمی کنید؟ و این هیچ معنی جز همدستی با آنها را نمی دهد.

 

لااقل از همان تروریست هایی که با آنها همدست هستید بپرسید با چه منطقی همشهریان عرب خود را کشته اند و بسیاری از آنها را از سلامتی محروم کرده اند.افراد دیگری از قماش شما را می شناسیم که حداقل های آزادی را رعایت می کنند و با تروریست ها همدست نشده اند و چپق صلح نکشیده اند.لااقل از همان همدستان خود که در آن کشور های به اصطلاح آزاد زندگی می کنند درسی بگیرید، اگر تروریستی را محکوم نمی کنید با آنها همدست و همکلام نشوید و اگر وجدان بیدار دارید؟؟؟!!! برای اثبات تروریست نبودنتان یک انجمن مبارزه با خشونت و نژادپرستی علیه گروههای تروریست راه اندازی کنید و یا در همان انجمن به اصطلاح ضد نژاد پرستی ؟!؟!؟! علیه تفکرات نژاد پرستانه تروریست ها مطلبی بنویسید.

 

6-  در گذشته هایی که شما در ایران حضور داشتید افکارتان به همزیستی مسالمت آمیز متمرکز بود و نوشته هایتان نیز بوی همین مطالب را می داد ، لکن پس از خروج از ایران و اتخاذ مواضع به اصطلاح آزاد خودتان ، فهمیدیم که آب گیر نمی آوردید ، ولیکن شناگر قابلی هستید.

 

صد رحمت به نژاد پرستان . علیرغم اینکه انجمنی به دستور اربابانتان دست و پا کردید تا جیر و مواجبتان قطع نشود ، از هر نژاد پرستی ، نژاد پرست تر هستید .و حق حیات را برای انسانهای دیگری که در منطقه خوزستان زندگی می کنند قائل نیستید . حال با تمامی این تفاسیر می توان گفت که شما تروریست نیستید؟ مگر تروریست ها شاخ و دم دارند ؟و یا اینکه تابلویی گرفته اند که من تروریست هستم .تروریستهایی که روزی افتخارشان ترور بود و انسانهای بی گناهی را کشتند بعد متواری شدند به کشورهای اروپایی نقاب عوض کرده و چهره ی انسان دوستانه به خود گرفته اند و با پخش مستندی از جنایاتشان که تنها گوشه ای از آن به تصویر کشیده شده است نام خود را از جلوی درب خانه هایشان برداشته اند که مبادا از سوی همسایگان به اصطلاح دمکرات غربی مورد شناسائی قرار گیرند

 

برای بررسی بیشتر برخی مواضع گذشته  کریم عبدیان و یوسف عزیزی را مرور می کنیم

 

وسف عزیزی بنی طُرف’، که امروز ادعای رهبری «خلق عرب» را دارد، در دهه ۵۰ خورشیدی پیش از آنکه مبدل به یک پان-عربیست صد آتشه شود، یک کمونیست و از هواداران سلطه جهانی اتحاد جماهیر شوروی بود. وی امروز رئیس «مرکز مبارزه با نژادپرستی و تبعیض علیه اعراب در ایران» با مرکزیت در لندن است و با  «کنگره ملیتها برای ایران فدرال» (CNFI) و همچنین «سازمان حقوق بشر احواز« که یکی دیگر از گروههای تجزیه طلب است، همکاری نزدیک دارد.

 

اداره «سازمان حقوق بشر احواز» از سوی آمریکائیان برعهده ‹کریم عبدی› است، که از کارمندان وزارت دفاع آمریکا در پنتاگون، در بخش «دفتر امور شمالی خلیج [فارس]» (بخشی از مدیریت برنامه و خط مشی خاور نزدیک و جنوب آسیا – (NESA) میباشد

 

عبدیان همچنین ریاست گروه دیگری بنام «بنیاد آموزش و حقوق بشر احواز» را بعهده دارد که در زیرپوشش «پژوهش و آموزش»، مسئولیت تحریف در تاریخ ایران و تاریخسازی در باره کشور «خیالی و تاریخی الاحواز» را بعهده دارد.

 

از جمله تحریفهای عبدی، جمعیت عرب در ایرانست، که وی این جمعیت را با فارسها برابر میداند، ولی به سبکی شگفت آور تعدادشان همواره بین ۱۳میلیون  تا ۵ میلیون در حال نوسان است.

 

عبدی  در یکی از «گردهمایی حقوق بشر سازمان ملل» در ژنو در سال ۲۰۱۰، رو به حضار شرکت کننده اعلام میکند: «ساختار جمعیتی ایران را ترکها، عربها، فارسها، کردها، بلوچها و ترکمنها تشکیل میدهند، که از نظر درصدی هیچکدام بردیگری برتری ندارد.   بنابر این ادعا، ۱/۶ جمعیت 75 میلیونی ایران عرب هستند، بعبارتی دیگر در ایران ۱۳ میلیون عرب در ایران سکنی دارند.

 

عبدی که سه دقیقه پیش جمعیت عرب در ایران را ۱۳ میلیون اعلام کرد بود، ناگهان به ۵ میلیون تغیر داده و با تاکید ویژه ایی بر «بومی» بودن اعراب در ایران، ادامه میدهد: «پنج میلیون اهوازی عرب بومی در جنوب-غربی ایران، در استان خوزستان، یا نام بومی آن که الاحواز یا عربستان است زندگی میکنند. اهوازیها ساختار بومی، قومی، ملی و زبانی اقلیتی در ایران هستند. از دید تاریخی، مردم جامعه بومی عرب، همواره در حاشیه، جدا حساب شده و مورد تبعیض دولتهای برسرکار در ایران بوده اند.»عبدی در مارس ۲۰۱۲، دوباره تغیر عقیده داده و اینبار جمعیت عرب در ایران را به ۸ میلیون میرساند.

 

برخی گمان میدهند، که ادعای اینکه «الحواز» نام عربی-باستان استان خوزستان بوده است، از ساخته ها و پرداخته های عبدی میباشد.
نوشته شده توسط جابر علی احمد در یکشنبه 26 شهریور 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد