تبلیغات
خوز بلاگ - مرسی به ایران می آید و خلق عربی ها آتش می گیرند
 مرسی به ایران می آید و خلق عربی ها آتش می گیرند

روزگاری رئیس جمهور ( خنده داره ) مخلوع مصر حسنی مبارک مامن اصلی ومناسبی برای پان عربیسم ها بوده است و متاسفانه از یک کشور اسلامی در جهت تبعیض هویتی و نژادی استفاده می شده است . .....


                                       

اسلام دینی است که آمده است تا عرب و عجم ، سیاه و سفید ، من و تو ، فقیر و غنی ، تحصیل کرده و بی سواد همه و همه برادر و برابر باشیم . خوشبختانه معانی فوق در جمهوری اسلامی ایران بیشترین نزدیکی را پیدا کرده است . بنده منکر کاستی ها نیستم ولی مطمئنا اسلام واقعی و نزدیک در ایران هویت خود را نمایان ساخته است .

خوشبختانه با ایجاد بیداری اسلامی در منطقه ، کشور مصر نیز از این تغییرات بی بهره نبود و موجبات تغییرات اساسی در سیستم نظام سیاسی اش پدیدار آید . با سرنگونی صدام بعثی ، حمایت های ویژه خلق عربی به دست حسنی مبارک افتاد البته سابق بر این نیز اقداماتی توسط حسنی مبارک مبنی بر اعطای پول و مکان به تروریست های خلق عربی انجام می گرفته است ولی پس از صدام ، نقش حسنی مبارک بسیار پر رنگ تر گردید . 

تروریست های خلق عربی که گروهک الاحوازی نسخه ی تبدیل شده ی نوین آنها برای منطقه خلیج فارس و خصوصا ایران بوده است ، در مثلث کشورهای عربی مرتجع خلیج فارس ، اروپا و مصر برنامه ریزی حرکت های جنایتکارانه و تروریستی خود را ساماندهی می نمایند . در راس اتاق فکرهای آنها ماموران سرویس های اطلاعاتی غربی خصوصا MI6 و پس از سازمان سیا قرار دارد و در پس پرده سرویس جاسوسی و اطلاعاتی موساد ترتیب دهنده و تامین کننده ابزار مورد نیاز آنها می باشد .

مصر از آن جهت اهمیت داشته است که پیش زمینه های مدیریت عربی داشته و خود را مدعی عربیت می دانسته است و تروریست های الاحوازی نیز با قرار گرفتن در دام های سرویس های اطلاعاتی غربی ، در عملی قرار گرفتند و تفکرات و حرکات خود را به طرز نامحسوس و گاها ناخودآگاه همگام با انها ترتیب دادند ولی نباید این مطلب را فراموش کرد که سران آنها نظیر حبیب نبگان ، کریم عبدیان نژاد ، یوسف عزیزی بنی طرف ، عادل السویدی و تنی دیگر مستقیما و با اطلاع قبلی با آنها همکاری داشته اند .

اما ملت هوشیار مصر و با الهام گیری از انقلاب اسلامی 1357 در ایران و مزایای این انقلاب ، بر این باور قرار گرفتند که می بایست اقداماتی را در جهت سرنگونی نظام فاسد حسنی مبارک انجام دهند و لذا با تلاش ها ، مصائب و شهدای خود انقلاب خود را به ثمر نشاندند و حکومت اسلامگرای مورد نظر خود را پایه ریزی و مستحکم نمودند . همین امر سبب وحشت آمریکا ، اروپا و خصوصا مدعیان و حامیان حسنی مبارک گردید که در این گردآگرد خلق عربی ها ( الاحوازی ) نیز مانند آتش برافروخته گردیدند ولی باز هم جلوی اقدامات واضح را گرفتند و به خیال خام خود منتظر عقب گرد انقلاب مصر یا تغییر مسیر انقلاب در راه نژاد پرستی عربیتی قرار بدهند ولی مردم مصر مسیر خود را در راه اسلام ( برابری و برادری ) قرار دادند .

جمهوری اسلامی ایران نیز از این حرکات اسلامی بسیار خشنود و راضی بود و مطمئنا دو کشور اسلامی ارتباطات اسلامی و انقلابی را مدنظر یکدیگر قرار دادند . مصر نیز به نوبه ی خود جمهوری اسلامی ایران را کشوری مقتدر ، اسلامی ، با پشتوانه تاریخی و مذهبی ، با تجربه ی 33 ساله ی انقلاب اسلامی می بیند و مطمئنا خواهان کسب تجربیات و منافع سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی از ارتباط با جمهوری اسلامی است .

اجلاس کشورهای عضو جنبش عدم تعهد نیز بهترین فرصت برای ایجاد ارتباطات سیاسی میان دو کشور بوده است و مطمئنا هر دو کشور از این فرصت کمال استفاده و بهره وری را خواهند داشت . کشورهای اروپایی و آمریکا که از این حرکات به ستوه آمده اند نتوانسته اند جلوی نمایان ساختن خشم خود را بگیرند و ناگزیر ابراز ناراحتی و خشم می کنند .

دست پرورده های اروپا ، آمریکا و صهیونیسم بین الملل نیز که همانا گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی می باشند نیز نتوانستند مانند اربابان خود جلوی خود را بگیرند و از تمامی بی دهانی ها و دشنام ها در جهت ابراز خشم خود فرو گذاری نکرده اند و اقدام به سم پاشی در خصوص این امر کرده اند ولی باز هم ای دل غافل که مطمئنا همانند اقدامات سابق خود به در بسته خواهند خورد .

مردم عرب مسلمان منطقه نیز از اقدامات این افراد بیزار هستند و کم و بیش از ارتباطات و اقدامات جنایتکارانه و تروریستی گروهک الاحوازی و سران کشورهای خود نسبت به عرب های استان خوزستان ایران مطلع می باشند و طی صحبت های بنده با تعدادی از هم زبانان خود در اینترنت قریب به اتفاق آنها اعتقاد به آن داشتند که گروهک های تروریستی عربی که سر و دمشان را بگیرید سر از اروپا و آمریکا در می آورند با حضور اسلامگرایان پایگاه خود را از دست داده اندو این رعب و وحشتی برای آنها درست کرده است که مطمئنا شب ها خواب ندارند و کابوس می بینند که البته بنده به یکی از آنها گفتم مردم عرب زبان ایران خیلی وقت است کابوسی برای آنها درست کرده اند که هر از چند گاهی در صدد انتقام از مردم عرب خوزستان هستند .


نوشته شده توسط جابر علی احمد در جمعه 10 شهریور 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد