تبلیغات
خوز بلاگ - اعدام 4 تروریست در خوزستان
 اعدام 4 تروریست در خوزستان
آنچه تروریست های دیروز و مدعیان حقوق بشر امروز در فضای مجازی هیاهو به پا کرده اند و توانسته اند با شانتاژ خبری برخی مجامع مدعی حقوق بشر و شخصیت های بین المللی را با خود همراه نمایند اعدام 4 جنایتکار تروریست در خوزستان است.

                          

به گزارش خبرگزاری ها در سال گذشته در خوزستان یک گروه مسلح 8 نفره در شامگاه مورخ 25/1/1390 اقدام به تیر اندازی به سمت عابران پیاده در خیابان کارون اهواز نمودند که منجر به شهادت ستوان دوم کامبیز والی و مجروحیت 6 نفر دیگر از شهروندان بیگناه شد.

یک مقام امنیتی در آن مقطع در گفتگو با خبرنگاران اعلام نمود : گروه یاد شده در تاریخ 25/1/1390 با هدایت حبیب نبگان از کشور دانمارک ، ضمن حمل صلاح جنگی و تیر اندازی به سمت مردم در اهواز یک نفر را به شهادت رسانده و شش نفر دیگر را مجروح نمودند که در این بین 3 زن و کودک نیز مشاهده شده است. وی در ادامه درباره ی سوابق ضد امنیتی این گروه اظهار داشت 3 نفر از اعضای این گروه تروریستی برادرند که یکی از آنها متهم به قتل مادرش بوده است.سرقت مسلحانه ، آدم ربایی ، شرارت و ..... از جمله سوابق گروه یاد شده می باشد.

این مقام امنیتی در ادامه اذعان کرد که از گروه مذکور 4 قبضه اسلحه کلاشنیکف 2 قبضه سلاح کمری و تعداد زیادی تیر جنگی بدست آمده است.

گروه های  مزدور تروریستی در خوزستان با حمایت کشورهای اروپایی و دو کشور عربی درسال گذشته قصد داشتند با ترور شهروندان بیگناه اقدام به  اغتشاش نمایند که با هوشیاری نیروهای امنیتی حرکت آنها عقیم ماند و تروریست های مورد نظر 5 روز بعد از ترور ناجوانمردانه در مرز آبادان دستگیر گردیدند.

اما پس از اعدام این 4 نفر تروریست مسئله تغییر یافت و قاتل مظلوم و مقتول ظالم معرفی شد و عجب تر اینکه مسئولین سیاسی انگلیس و نهادهای حقوق بشری از قاتل حمایت کردند و خون زلکی 26 ساله مظلوم و مجروحین قطع نخاعی را نادیده گرفتند. البته این روند برای ملت ایران بیش از 30سال است که کاملا نمایان است که جای ظالم و مظلوم در اروپا و آمریکا بویژه در حمایت از تروریست ها عوض شده است
نوشته شده توسط جابر علی احمد در چهارشنبه 18 مرداد 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد