تبلیغات
خوز بلاگ - قومیت ، سرویس های اطلاعاتی غربی ، افراد ضعیف النفس و خوزستان
 قومیت ، سرویس های اطلاعاتی غربی ، افراد ضعیف النفس و خوزستان
ملت ایران موقعیتی مرکب از همه تنوع و تکثرهایی که تاریخ مشترک ، منافع مشترک ، رنج ها و شادی های مشترک و آرمان مشترک آنها را به هم پیوند داده است .
                             

هویت اقوام در ایران از هویت ملی جدا نبوده است و همگان در ساختن و شکل گیری هویت ایرانی نقش داشته اند . تجربه ی تاریخی ایران نشان دهنده این واقعیت بزرگ و شکوهمند است که همه مردمان این مرز و بوم از هر قوم و گروهی ، به یک اندازه در حفظ امنیت آن در برابر تهاجمات بیگانه و دفاع از میهن و سربلندی ایران نقش داشته اند .

در کشور جمهوری اسلامی ایران که هویت اصلی خود را از اسلام و مردم می گیرد بدان اعتقاد دارد می بایست به همه ی حقوق همه اقوام ، مذاهب و بخش های مختلف احترام و مشروعیت بخشید .

در کشورهای دیگری همچون ایران که دارای کثرت قومیت می باشد ، به هیچ عنوان نمی توان یافت که به دیگر اقوام اجازه حضور در مناسب دولتی و حکومتی را بدهند اما در جمهوری اسلامی ایران کلیه افراد بدون توجه به قومیت ، فرهنگ و زبان در حال تلاش و کوشش در راستای هدف واحد و آن هم آبادانی ایران اسلامی هستند . در کشور ایران با اینکه اسلام دین رسمی و اصلی می باشد ولی دیگر ادیان توحیدی علاوه بر دارا بودن کلیه حقوق خصوصی خود و عمومی ، در تصمیم گیری های حکومتی نیز نقش ایفا می نمایند .

نگاه حکومت جمهوری اسلامی ایران نسبت به قومیت ها یک نگاه تعاملی ، سازنده بوده است ولی متاسفانه در آن طرف قضیه که البته نباید کلیات آن را به عموم یک قوم نسبت داد بلکه عده ای بر خلاف وحدت رویه قومیت و بدون توحه به نوع روابط قوم با حکومت نسبت به ایجاد تنش و درگیری نموده است .

در این معقوله می بایست بدان اذعان داشت که همیشه افراد دخیل در تنش های قومی با حکومت با استنادات موجود ارایه شده ، پای دشمنان در تحریک ، اغفال و خط دهی بوده است .

البته مطمئنا اگر اطلاعات بیشتری توسط ارگان های امینی ، اطلاعاتی ، انتظامی بروز نماید به پشت صحنه های بیشتری پی خواهیم برد .

مبرهن ترین نمونه عینی که خود بنده شاهد و درگیر آن همانند هزاران خوزستانی دیگر بوده ام ، غائله ای به نام الاحوازی و تضامن می باشد . آنها اول با ایجاد شبهات مبنی بر تضیع شدن حقوق قومی پیش آمدند ولی کم کم با انعطاف حکومت به دلایل مختلف ، حرکت های از پیش تعیین شده خود را طبق نقشه رو به حرکت های تند تر قرار دادند . مدارک و مستندات ارایه شده در سایت ها و وبلاگ ها و آرشیو های ویدیویی منتشر شده نشان می دهد که این افراد از طرف اتاق های فکر سرویس های اطلاعاتی سیا ، موساد و MI6 نسبت به ایجاد حرکت های تجزیه طلبانه و جدائی طلبانه رفته اند .

نمونه بارز حرکت های تروریستی این افراد در جنگ تحمیلی صدام بعثی بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود که اعضای این گروهک تروریستی اقدام به وطن فروشی ، ناموس فروشی و مزدوری برای عراق بعثی می نموده اند حتی به طوری که بمب گذاری ها و انفجارهای لوله های نفتی در خوزستان را بر عهده داشتند . دیگر نمونه عینی تر و جدیدتر سلسله اقدامات تروریستی بمب گذاری ، آدم ربایی ، سرقت های مسلحانه ، ترورها پس از سال 1384 بوده است و شدیدتر از قبل لحظه های تلخی را برای کلیه مردم خوزستان اعم از عرب ، فارس ، لر رقم زد .

مهمترین هدف های این افراد جدا نمودن خوزستان از ایران است و این سیاست های استعمارگرانه نظام استکباری انگلیس و پس از آن آمریکا می باشد .

سرویس های اطلاعاتی سیا و MI6 و موساد اقدام به گزینش افراد و پیدا نمودن افرادی با مشخصات ساده لوحی ، فقر ، ضعیف النفس ، دارا بودن مشکلات روانی و روحی می نمایند و طی سلسله عملیات های روانی و وعده های اقامت ، پول و دلار اقدام به جذب چنین افرادی می نمایند . جالب این است که این افراد را به نحوی انتخاب می نمایند که نمونه از آنها طی اعترافات پخش شده در Press TV به ازای دریافت فقط یک میلیون تومان اقدام به ترور کرده است که اینجاست انسان پی به رذالت ، بی وجدانی این افراد می برد و شاید مثل من همین حرف را خواهید زد : از این جانی ها دیگر چه انتظاری داریم ...

در مطلب بعدی نحوه برخورد و چگونگی خنثی سازی چنین فتنه هایی را برای شما بازگو خواهم کرد .


نوشته شده توسط جابر علی احمد در یکشنبه 15 مرداد 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد