تبلیغات
خوز بلاگ - بی گناهان را چه گناهی و گناهکاران را چه پاداشی ؟!!
 بی گناهان را چه گناهی و گناهکاران را چه پاداشی ؟!!
عناصر ضد انقلاب و تروریستی الاحوازی که هویت های مغرضانه آنها بر همگان روشن و مبرهن می باشد ، بعد از انجام چندین بمب گزاری و ایجاد رعب و وحشت بین مردم ، حالا به فکر دفاع از حقوق بشریت افتاده و هرکدام از آنها در نقاطی که به آن پناهنده شده اند و ریزه خور دولت های غربی گشته اند ، فریاد حقوق بشر سر می دهند. آیا بمب گذاری جزو نقض حقوق بشریت به شمار نمی آید ؟ آیا کشتن همشهری های عرب و غیر عرب در اهواز نقض حقوق بشر نیست؟ افاضات عناصر شیرین عقل گروهک تروریستی الاحوازی مبنی بر چرایی اعدام گناهکاران را شنیده اید ؟ ( البته اکثر دوستان بیکار نیستند که چرندیات این افراد را در سایتهایشان مطالعه کنند ولی بنده بعضی مواقع گذری به این سایت های میزنم زیرا برای مزاح بد نیست !

هنوز برایم روشن نیست بنا به گفته های اینها ، با افراد گناهکار ، قاتل ، تروریست و آدم ربا چه باید کرد ؟ باید به آنها پاداش داد ؟ باید نکوهششان کرد ؟ باید از آنها تقدیر کرد ؟

البته به نظر آنها آری ! این افراد اعتقاد دارند قاتلین شهدای 1384 و بعد  یا قبل از آن  که مردم عادی و بیگناه خوزستانی را که به جرم بی گناهی اسیر قدرت طلبی افراد حقیری که عقده ی قدرت و کمبود محبت دارند  را باید جزا داد و جزای آنها چیزی نباشد جز عفو و آزادی دوباره و تکرار اعمال تروریستی کور کورانه .  29 شهید و بیش از 300 زخمی که به سختی زندگی خود را می گذرانند  ، آماری از وحشی گری ها و بمب گذاری های احمقانه شماست . مگر می شود با خون ریزی مقبولیت کسب کرد؟ تنها کسانی که هیچ شخصیتی و هیچ هویتی ندارند ، دست به اینگونه اعمال می زنند. وگرنه اگر کسی خواسته ی معقولی داشته باشد و حرف حق بزند ، همه به او حق می دهند.ولی اگر نتواند حرف حق بزند ، برای اینکه جلب توجه بکند ، از این قبیل اعمال انجام می دهد.و این نشانه کوچکی شخصیت آنها است . مگر می شود با بمب گذاری در نقاط شهر و ایجاد رعب و وحشت مقبولیت کسب کرد؟ مگر اینها که جان خودشان را از دست داده اند ، انسان  نبوده اند؟ حال چه شده که شما به فکر چند تروریست افتاده اید؟ اگر انسان دوستی اینقدر ارزش دارد، چرا شما تازه به فکر آن افتاده اید؟

به راستی میزان سنجش خوب و بد اینها چیست ؟ وجدان و انسانیت کجاست ؟ کجاست این تعصب و غیرت شما ؟ ماه مبارک رمضان به زودی فرا خواهد رسید و با آن همه علاقه ام به این ماه ، دلم میگیرد زیرا یاد روز بمب گذاری تروریست های الاحوازی در دم افطار اهواز می افتم که مردم روزه دار عرب و غیر عرب برای افطاری در حال رفتن به منازل بودند و توسط همین افراد در عملیات بمب گذاری به شهادت رسیدند ...

اشک هایمان را پاک می کنیم و بدان عزممان را جزم می کنیم که یکی از همین روزها انتقام خون های بی گناه را خواهیم گرفت و به امید حق ، نخواهیم گذاشت خون بی گناهی در این نظام پایمال شود . بدان اعتقاد داریم و جان در ره حق نظام جمهوری اسلامی ایران خواهیم داد .

به امید روزی که انتقام خون فرزندان خوزستانی را از این جرثومه های کثیف بگیریم ...


نوشته شده توسط جابر علی احمد در سه شنبه 20 تیر 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد