تبلیغات
خوز بلاگ - دلارهای سبز آمریکا و خودفروختگی مزدوران داخلی
 دلارهای سبز آمریکا و خودفروختگی مزدوران داخلی
ایجاد رقابت جدی در بین حلقه های شبکه تروریستی الاحوازی، برای دسترسی بیشتر به دلارهای سبز سازمان های اطلاعاتی امریکا، آنان را به طرز دیدنی به جان هم انداخته است.

                         

سازمان سیا و سازمان MI6 که مهمترین نهاد اطلاعاتی و جاسوسی تحت مدیریت آمریکا و انگلیس است ، مهمترین نقاط اتاق فکر گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی می باشد که محصولات فکری الاحوازی در آنجا پرورش می یابند .

اقدامات یکجانبه غرب در طول سی و اندی سال از گذشت انقلاب اسلامی نشان از دشمنی و کینه توزی غرب بر علیه جمهوری اسلامی ایران است و به هیچ عنوان از هیچ عملی فروگذار نخواهند بود تا بتوانند ضربه به این مملکت بزنند . اقتصادی ، نظامی ، امنیتی ، فرهنگی ، علمی و... همه و همه برنامه های مدونی است که غرب برای رسیدن به هدف نابودی جمهوری اسلامی ایران دنبال می نماید . هر پروژه ای را بر عهده ی گروهک ها و کشورهای مختلفی گذاشته است .

دول غربی و در راس هرم فعالیتی آنها در ایران ، گروهک تروریستی الاحوازی را به خاطر از دست رفتن انسانیت و خوی برادری و برابری و داشتن حس جنون مورد حمایت قرار داده اند . در امر ترور همین چند مورد کافی است تا بتوان حس مزدوریت و عامل خارجی بودن این افراد را در اقدامات سابق این گروهک مورد بررسی و نقد قرار داد . حقارت اینگونه افراد به گونه ای است که فعالیت های تروریستی خود را در جهت رسیدن به پناهندگی ، اقامت ، دلار و زندگی در غرب و رسیدن به نقاطی تا بتوانند مفسده های درونی خود را آشکار سازند ، تعریف می نمایند و برای آنها تلاش می نمایند . در جدیدترین موضوع کشف حجاب و پوشیدن لباس های نیمه عریان یکی از همسران این افراد که ادعای اسلام ، خوزستان آزاد ( جدائی طلبی ) را داشت و مدعی بود که خوزستان جدا ، دایه دار اسلام خواهد بود ، گواه روشنی بود بر تمامی ادعاهای پوچ این افراد .

خود فروختگی دختران خود به سران دیگر گروهک های تروریستی برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه و تروریستی خود نیز سندی است قابل تامل مبنی بر حقارت انسانی و غیر اخلاقی این افراد که در مطالب بعدی با عکس و صفحات مستند ، روشنگری بهتری از این افراد خواهم داشت .

آری این افراد می خواهند برای ما مردم خوزستان ، غیرت و عزت و شرافت بیاورند . آنهایی که با دلار ، اسلام خود را می بازند و عریان گردی و عیاشی خود را با اسلام معاوضه می نمایند ، می خواهند ناموس ما را حفظ نمایند . آنهایی که فرزندان ما ، جگر گوشه های مادران این سرزمین را قربانی اهداف تروریستی خود می نمایند ، می خواهند از سرزمین ما دفاع نمایند .

خدا را هزاران مرتبه شکر ، که مردم این سرزمین شما را شناخته اند و این را بدانید که لعن و نفرین این مردم دامن شما را خواهد گرفت و همان دلارهای آمریکایی اسباب آتش سوزان جهنم برای شما خواهد بود . ننگتان باد ...


نوشته شده توسط جابر علی احمد در سه شنبه 13 تیر 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد