تبلیغات
خوز بلاگ - ایمیل واصله : افتضاح جدید حزب تضامن الدیمقراطی الاهواز
 ایمیل واصله : افتضاح جدید حزب تضامن الدیمقراطی الاهواز
ایمیل واصله از رضا وشاحی – لندن 2012
یکی از اعضای عالی رتبه حزب تضامن ، ضمن تماس تلفنی مرا تهدید کرد ! این شخص که "وجدان عفراوی"نام دارد ضمن تماس تلفنی مرا تهدید نمود که در مورد ایمیلی که قبلا در مورد شخصی به نام "م.ق" فرستاده بود ، سکوت کنم و اگر سکوت نکنم بر پرونده پناهندگی من تاثیری منفی خواهد گذاشت!
البته این اولین بار نیست که من توسط اهوازی ها تهدید شده و به من بدو بیراه گفته شده است. متاسفانه این جزوی از فرهنگ درخشان سیاسی اهوازی ما است که توسط بعضی احزاب مانند حزب تضامن صورت می گیرد.

نامبرده مشهور بود که عامل دست شخصی به نام "ابو خالد" ، یا "حسین کمیته چی" و یا "حسین اهوازی" در حزب تضامن می باشد.این آقای "مسعود الفک" که به گفته مرحوم "منصور اهوازی" اصولا عرب هم نیست و اصول کردی – لری و یا فیلی دارد و متاسفانه بر اثر ضعف شخصیت افرادی چون "وجدان عفراوی" و دیگران نفوذ بسیار شدید بر حزب تضامن داشت.
سابقه این شخص در هاله ای از ابهام بوده و هیچگاه در تلویزیون حاضر نمی شد و عکس خود را منتشر نمی کرد و مقاله های مخالفین فکری خود را در حزب تضامن سانسور و از انتشار آنان جلوگیری می نمود.
اما ماجرای ایمیل ...
تهدید به سکوت در مورد ایمیلی بود که من به اشتباه از "وجدان عفراوی" دریافت کرده بودم . وی در آن ایمیل در مورد یک شخص اهوازی به نام "م.ق" به مسئولین ضد تروریست می گوید که نامبرده جاسوس ایران می باشد و می بایست دیپورت شود.
من همان زمان با "وجدان" تماس گرفتم و کل دلایل وی را در مورد این اتهام بر علیه "م.ق" شنیدم . برای من روشن شد که این اتهام بی پایه بوده و این شخص بیگناه می باشد.
من قبلا شنیده بودم که بعضی اهوازی ها مانند مرحوم "منصور اهوازی" که خود واقعا استاد فتنه و دورغ بود و همچنین اشخاصی مانند "حسین الفک" و "کریم عبدیان"، "حبیب نبگان" ، "محمود مزرعه"،"صلاح مزرعه " و "عادل سویدی" دشمنان فکری خود را به دولت های غربی به عنوان جاسوس ، تروریست و کمونیست معرفی می کنند تا حذف کنند ، ولی وقتی مدرک ایمیل را جلوی چشمم می بینم که یک اهوازی به این درجه از بی شعوری ،  حماقت ، بی انسانیتی ، پستی و بی شرفی رسیده باشد که هم وطن خویش ، فرزند هم قبیله خویش ، غریبه ای اهوازی را که به امید ماوا و پناه از شر حکومت ایران مهاجرت کرده است را بدون تهمت بسیار خطرناک جاسوسی برای ایران می زند و در صدد دیپورت وی است تا توسط حکومت کثیف ملاهای ایران اعدام شود ، واقعا شکه شدم . تا یک هفته نمی توانستم خوب بخوابم و یا غذا بخورم . آقا کثافت و پستی هم حدی دارد. انتقام قبیله ای هم حدی دارد ! ولی گویا برای امثال "عفراوی" و "حسین الفک" ها انتقام تا سر حد فیزیکی جلو می رود و حدی ندارد.
من عادت دارم به هرکس که بی دلیل به کسی اتهام جاسوسی برای ایران می زند مشکوک نگاه کنم.من کل این ماجرا را مشکوک می بینم . نمی توانم بفهمم چرا یک نفر به کسی بی دلیل اتهام جاسوسی بزند. به نظرم متهم کننده هایی این چنین خود برای خودشان علامت سوال می گذارند. باید بگویم که نامبرده خود من را هم متهم به جاسوسی برای ایران کرده بود. سوال اینجاست که چرا وی چنین می کند ؟ و این سوالی است بسیار بزرگ و عمیق.

حالا همین فرد با زور و ارعاب می خواهد ما را در کشور دموکراتیک بریتانیا ساکت کند! جان من چوبه دار بر دوشمان می کشیم و از تهدید شما هراسی نداریم. با اهواز با خون پیمان نوشته ایم و خودکار بیک شما کم رنگ است!
فقط لحظه ای تصور کنید حزب تضامن و حرکه النضال العربی و اشخاصی مانند "حبیب نبگان" و "وجدان عفراوی" و "حسین الفک" و "محمود مزرعه" و "عادل سویدی" فردا در اهواز به قدرت برسند چه خواهند کرد؟ حمام خونی که انتها ندارد .
ترسم از ملاها نیست که بعضی اهوازی ها جنایتکارتر از آن ها هستند.
ملاحظات خوز بلاگ : رضا وشاحی یکی از عناصر لائیک و تجزیه طلب خلق عرب مقیم انگلستان (لندن) است که روزگاری در حزب تضامن فعالیت می کرد که امروزه او به افشای آنها می پردازد که خود بی هویتی و پوچ بودن این گروهک را نشان می دهد .

نوشته شده توسط جابر علی احمد در دوشنبه 17 بهمن 1390
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد