تبلیغات
خوز بلاگ - من هم یک عرب خوزستانی هستم ، یک عرب ایرانی
 من هم یک عرب خوزستانی هستم ، یک عرب ایرانی
پاسخی کوتاه بر سخنان یک روزنامه نگار عرب در استکهلم در مورد اعتراض به اعدام چند تن از افراد فعال در گروهک های تجزیه طلب و منافق و ضد جمهوری اسلامی .

                                     
یکم خرداد۱۳۹۱مصاحبه ای با بی بی سی فارسی در خصوص محاکمه ۷ عرب زبان در دادگاههای دزفول داشتید. دو نکته در صحبتهای شما بود که لازم دانستم به عنوان یک عرب زبان ایرانی پاسخ بسیار کوتاهی به شما و هم اندیشان ضد ایرانی تان بدهم.

اول درمورد 26 فروردین ماه [به گفته تجزیه طلب ها انتفاضه نیسانیة] که آن را تبدیل به پیراهن عثمان کرده اید. از یک نامه که در سایت محمد علی ابطحی مشاور رییس جمهور وقت خاتمی منتشر شد و همگی واقف بر این هستند که این نامه جنبه طنز داشت ولی شما و همفکران شما زمینه را برای به دام انداختن و فریب جوانان عرب زبان فراهم کردید با این دروغ که میخواهند شما را از خوزستان بیرون بیاندازند.پس از آن جنجالی در خوزستان به پا کردید و از سادگی جوانان برای مقاصد شوم سیاسی خود بهره گرفتید که عاقبت به بمب گذاری و کشتار مردم بیگناه و اعدام چند جوان فریب خورده ختم شد. ان جوانانی که پیشتر اعدام شدند یا در زندان هستند و این ۷ جوان عرب زبان قربانی اندیشه شوم پان عربی شما هستند.

دوم اینکه در بخشی دیگر از سخنان خود گفتید که: در مقابل بیرون کردن اعراب، بیست هزار ایرانی را وارد خوزستان میکنند. لازم است بگویم تمام اقوام ایرانی، در جای جای این خاک مقدس با هر نژاد و زبان، ایرانی هستند. اعراب خوزستان هم خود را ایرانی می دانند. ملیت آنها ایرانی است و سرزمین آنها ایران است. بگذارید نمونه ای برای شما بیاورم: در روز تحویل سال نو فقط در منطقه سید خَلَف اهواز باید بیایید و شاهد خرید برای سفره هفت سین باشید که به جرات میتوانم بگویم ۷۰ درصد عرب زبانان منطقه  پایبند این سنت دیرینه هستند. در عوض شما با ساختن دروغهای مضحکی مانند اینکه «در سازمان ملل یک صندلی برای اهواز گذاشته اند» و یا ساختن پرچم دروغین الاهواز و نامهای دروغین برای مناطق خوزستان براستی تا کجا میخواهید ادامه بدهید. به گمانم پایداری مردم سوسنگرد، بستان و خرمشهر که ۹۰ درصدشان عرب زبان هستند در مقابل دژخیمان صدام را از یاد برده اید؟! من یکی از همین عرب زبانان هستم که در مقابل اندیشه شوم و مضحک جداسازی خوزستان از مام میهن ایستاده ام. شما یک تجزیه طلب هستید و نماینده عرب های خوزستان نیستید. چرا که اگر به فکر عرب های خوزستان بودید از بمب گذاری توسط عوامل کور دل گروهک های تجزیه طلب صحبت میکردید. اگر نماینده ی مردم عرب زبان خوزستان بودید از استقامت آنها در مقابل دشمن بعثی صحبت می کردید و با این مسئله آنها را سربلند می کردید.پس شما نماینده ی مردم عرب زبان ایرانی نیستید. شما دروغگویید و تجزیه طلب . یادتان نرود من هم یک عرب خوزستانی هستم.


نوشته شده توسط جابر علی احمد در چهارشنبه 17 خرداد 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد