تبلیغات
خوز بلاگ - انگلستان در خوزستان به دنبال چیست ؟
 انگلستان در خوزستان به دنبال چیست ؟
بعد از اتفاقات سال های اخیر در خوزستان ، وزارت امور خارجه دولت انگلیس هر گونه دخالت در امور تروریستی خوزستان را رد کرده است ولی مرور فعالیت های گروهک های تروریستی در ایران تا حدود زیادی ادعای این کشور را رد می کند . البته سابقه دخالت دولت انگلیس الظهر من الشمس است . اگر بخواهیم رویدادهای تاریخی را مرور کنیم موضوع تا حدود زیادی قابل فهم است .
دولت بریتانیا قبل از انقلاب چندین بار در قراردادها و بد و بستان ها تلاش کرده است خوزستان را از ایران تجزیه نماید که تلاش هایش عقیم مانده است . از طرفی اشغال سفارت ایران در سال 1359 توسط گروه 6-5 نفره وابسته به خلق عرب صحت ادعای ما را ثابت می نماید . بدتر از آن آزادی یکی از عوامل این اقدام در سال های اخیر و آزادی عمل وی در این کشور ، دهن کجی آشکار به همه قواعد بین المللی است .
این کشور در جنگ تحمیلی از عوامل پشتیبان کننده صدام در جنگ بوده است . بعد از جنگ بسیاری از طرد شدگان قومیت عرب را به حضور پذیرفت و آنها را در قالب چند گروهک سازماندهی کرده است که هر کدام وظایف مشخصی اعم از تروریستی و حقوق بشری را دنبال می نمایند . دم خروس این ماجرا زمانی پیدا می شود که یکی از شهروندانش بنام دانیل برد را سکان دار یکی از این گروهها و رابط سرویس انگلیس با آنها می داند .
من به دلیل آشنایی با بعضی از همشهری های تروریستم در انگلیس ، فعالیت های آنها را دنبال می نمایم . اخیرا بر خلاف قواعد بین المللی فیلمی را در یکی از سایت های آنها دیدم که عملا بدنبال آدم کشی و ترور در خوزستان است . جالبتر اینکه مدیران این سایت در کشور مدعی حقوق بشری انگلیس سکونت دارند . عوامل این سایت نیز خود اعتقاد به اقدامات مصالحت آمیز از نوع ؟!!! اقدامات تروریستی ... دارند . پس نتیجه می گیریم که انگلیس در خوزستان بدنبال تفرقه ، بمب گذاری و ترور است ، همانند چیزی که در سال های گذشته در استان خوزستان اتفاق افتاده است . اگر نیست اثبات نمایند ...

نوشته شده توسط جابر علی احمد در یکشنبه 23 بهمن 1390
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد