تبلیغات
خوز بلاگ - چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
 چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
چند صباحی است سایت های تروریستی وابسته به گروهک های تروریستی الاحوازی در چرخشی 180 درجه ای ، از بمب گذاری های خوزستان در سال 2005 نام می برند و آن ها را تصاویر آرشیوی خوانده و به دولت منتسب می نمایند . جالب است تا قبل از این ، تمامی این سایت ها عکس ها و فیلم های بمب گذاری ها را در بخش ویدیوی خود گذاشته و مدعی رشادت های غیورمردانه اعضای گروهک خود شده اند و نهادهای امنیتی ، انتظامی جمهوری اسلامی را ایران مورد تمسخر قرار می دادید و مدعی بودید آنها را شکست داده اید .


                                                 
همانطور که در قبل گفته ام ، این افراد در این چرخش ضمن عوض کردن لباس های عربی خود و پوشیدن کت و شلوارهای انگلیسی ، آمریکایی ژست حقوق بشری و دموکراسی به خود گرفته اند و مدعی دموکراسی و حق طلبی شده اند . حبیب نبگان بارها بر این عمل صحه گذاشته و آن را پیروزی خود می دانست و مدعی فرماندهی این عملیات بود . چند سخنی بنده با شما دارم ، شمایی که هم تباران عرب خود را به قتل رساندید و هم وطنان غیر عرب خود را ترور ، شمایی که نمی خواهید این سرزمین رنگ امنیت ، ثبات و توسعه را ببیند .

هر دفعه دولت جمهوری اسلامی ایران در سال های گذشته و هم اکنون سرمایه گذاران را ترغیب به حضور در خوزستان می نموده است و حتی خود قصد سرمایه گذاری های کلان برای آبادی این منطقه را کرده بوده است ، شماها با اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری ، ترور ، سرقت مسلحانه ، ایجاد رعب و وحشت و اغتشاش مانع آن شده اید . طرف سخن بنده خصوصا با تروریست معروف کریم عدیان نژاد است ، شخصی که با درآوردن لباس تروریستی ، مدعی روشن فکری و حقوق بشری به خود گرفته است و در عینیتی واضح و با وارونه جلوه دادن اصل ماجرا ، سعی دارد بمب گذاری های سال 1384 یا به عبارتی 2005 میلادی را بر گردن دولت قرار دهد ، سخنی دارم با جنابعالی آقای کریم عبدیان نژاد ...

آیا شما فراموش کرده اید که یکی از مدیران بمب گذاری های خود شما بوده اید؟ اگر این را انکار می کنید دچار آلزایمر و فراموشی شده اید ؟! برای یک دفعه از هم تباران خودتان "احمد نیسی" ، "عادل نیسی" ، "حاتم نیسی"،"یعقوب نیسی" ،"هانی نیسی"، "حبیب نبگان" و برادارش ، "عادل سویدی" و "صلاح مزرعه" و "محمود مزرعه" ، "حبیب فرج اله چعب" و همسرش سوال کنید ؟ از "یاسین غبشی" دوست دیرینه تان سوال کنید که بمب گذاری ها و قتل عام زن و بچه مردم عرب و فارس در خیابان های اهواز کار کیست ؟ از "زمان سلیمانی" که در فیلم قبلی " پرس تی وی PRESS TV " ، به آن اشاره شده است سوال کنید که نگهبان پمپ های آب شهید "کعبی" چطور کشته شد؟ این که یک کارگر ساده بود . "سید طاهر موسوی" به چه جرمی در اتاق خواب خصوصی اش توسط هم تباران خارجی شما کشته شده است ؟ مگر این ها عرب نبودند و مگر این اتفاقات در سال های اخیر اتفاق نیافتاد ؟ البته وصل بودن "حبیب نبگان" و دارو دسته اش به سرویس های اطلاعاتی نباید چیزی جز سرقت پول مردم از بانک ها و قتل و عام زنان و کودکان مردم داشته باشد ؟!

آیا فراموش کرده اید به "جمال عبیداوی" چه گفته اید ؟ اگر فیلم اعترافات وی را ندیده اید و قبلا آن را قبول نداشته و شانتاژ می کردی که به زور از وی اعتراف گرفته اند ، الان که "جمال" نزد شماست از ایشان سوال کنید . البته این نیز جای سوال دارد که چه شد "جمال عبیداوی" یک دفعه از کشور خارج و الان در اروپا مستقر است . من به جای شما بودم شک می کردم.

آیا شما ارتباط تنگاتنگ را با "یاسین غبیشی" کتمان می کنید ؟ این که اظهر من الشمس است . مگر اعتراف "عبدالمالک ریگی" را از همان شبکه " پرس تی وی PRESS TV " که شما ادعا می کنید از لندن پخش می شود را ندیده اید ؟ به نظر می رسد فراموش کرده اید که شما در ریز همه مسائل بوده اید و "یاسین" با مدیریت شما از طرف سرویس سیا (CIA) این ماموریت را دنبال نمود.


نوشته شده توسط جابر علی احمد در یکشنبه 20 اسفند 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد