تبلیغات
خوز بلاگ - اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
 اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
فرض کنیم که این افراد فارس بودند. اول از همه سر و کله فعالان حقوق بشر و برندگان جوایز مختلف در حوزه حقوق بشر چون نوبل پیدا می‌شد ـ که مثلا ثابت کنند جایزه صلح نوبل مفت و مجانی و بدون دلیل به انها اعطا نشده است)، بیانیه‌ها صادر می‌کردند و با هزار دلیل و منطق حقوقی و فقهی استدلال دیوان عالی در صدور حکم اعدام را رد می‌کردند.


                                 


به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، اخیرا یکی از اعضای تشکیلات موسوم  به سازمان حقوق بشر احواز به نام  «علی.ک» که در انگلیس به ادعای خودش مشغول فعالیت حقوق بشری است!! بیانیه‌ای اعتراضی صادر کرده و در آن به اپوزیسیون و فعالان دیگر فعالان حقوق بشر تاخته که چرا برای فعالیت‌های حقوق بشری تبعیض قائل می‌شوند؟ او اعتراض خود را به این تبعیض در برخرود با دستگیرشدگان تجزیه‌طلب با کنایه زدن به شیرین عبادی و جایزه او چنین نشان می‌دهد:

فرض کنیم که این افراد فارس بودند. اول از همه سر و کله فعالان حقوق بشر و برندگان جوایز مختلف در حوزه حقوق بشر چون نوبل پیدا می‌شد ـ که مثلا ثابت کنند جایزه صلح نوبل مفت ومجانی و بدون دلیل به انها اعطا نشده است ـ بیانیه ها صادر می‌کردند و با هزار دلیل و منطق حقوقی وفقهی استدلال دیوان عالی در صدور حکم اعدام را رد میکردند همزمان فعالان سیاسی و اپوزیسیون دمکراسی طلب با هزاران گزارش و مطالب گوناگون از طریق لابی های خود در امریکا و دیگر کشورهای اروپایی اقدامات لازم را در واداشتن سردمداران این کشورها به اعمال فشار برای واداشتن نظام حاکم در ایران برای به اجرا در نیامدن این احکام به عمل میاوردند بحدی که حتی صدای اعتراض جناب اقای اوباما را به این احکام در می‌آوردند.

این اعتراض به بی‌توجهی نسبت به اقدامات تجزیه‌طلبانه آنها در حالی صورت می‌گیرد که اتفاقاً برخی کشورهای مغرض مانند فرانسه و انگلیس به صراحت از اقدامات تجزیه طلبانه حمایت نموده‌اند.

این همکار کریم عبدیان (عامل MI6 و مستقر در انگلیس) علی‌رغم اینکه خود داعیه دار برتر بودن قوم عرب دارد دربیانی متناقض با رفتار خود، نژاد‌پرستی را چنین محوم می‌کند که:

«حکایت ذهنیت و تفکراین افراد مثل اهنی است که بصورت غالب خاصی در امده است و محال است که در حالت عادی به غالب دیگری تبدیل شود مگر اینکه دوباره ذوب شده و تبدیل به غالب و شکل دیگری شود اما ذهنیت و تفکر فاشیستی در این افراد ظاهرا تغییر ناپذیر است چرا که با اینکه می‌دانند که اخبارهایی از این دست بطور روزانه از ایران منتشر می‌شود و تقریبا همه از ان خبردار هستند اما شتر مرغ وار سعی می‌کنند تجاهل کنند و فقط نژاد خاص(فارس) را در کانون توجه خود قرار می‌دهند.»

نکته جالب آنکه این انتقادات دقیقا درقبال خود همین افراد که خواهان تجزیه ایران وجداکردن قومیت‌های مختلف هستند معنا دارد.

«كریم عبدیان» سرکرده این تشکیلات موسوم به سازمان حقوق بشر احواز فرزند عبداله  است که سابقه دستگیری در رژیم شاهنشاهی به خاطر اقدامات تجزیه‌طلبانه دارد. وی از عناصر وابسته به گروهها و جریانات افراطی وتجزیه طلب موسوم به خلق عرب می باشد كه درحال حاضر در كشور آمریكا سكونت دارد. وی عضو ارشد و مشاور عالی حزب موسوم به «تضامن الدیمقراطی الأحواز» محسوب می‌گردد.


                             .

 کریم عبدیان و دانیل برد(افسر MI6) و عدنان سلمان سرکرده گروهک تروریستی تضامن

مشارالیه در پنتاگون مشغول به كار می باشد و با هدایت سازمان اطلاعاتی سیا به كلیه گروههای قوم گرای افراطی وتجزیه طلب كمك مالی می نماید ودر سال 1383 مبلغ 5 میلیون دلار به عناصر افراطی خلق عرب برای اقدامات تروریستی خوزستان کمک کرده است. در اعترافات پخش شده از فعالیت گروه های ترویستی موسوم به خلق عرب در سال 1388 جمال عبیداوی اعتراف نمود در ملاقات با کریم عبدیان در کشور ثالث، کریم عبدیان موضوع در اختیار قرار دادن منابع مالی از طرف کشور آمریکا برای تحریک قومیتها را مطرح نمود.                                  

( !!عوامل این انفجارها مانند کریم عبدیان اکنون در کشورهای غربی  سازمان حقوق بشری تشکیل داده اند)


نوشته شده توسط جابر علی احمد در شنبه 28 بهمن 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد