تبلیغات
خوز بلاگ - تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
 تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
در روزها و هفته‌های اخیر و پس از تأیید حکم اعدام 5 تروریست وابسته به خلق عرب به نام‌های «هادی راشدی، رحمن عساکره، هاشم شعبانی‌نژاد، سید جابر آلبوشکه و سید مختار آلبوشکه» در اقدامی هماهنگ و منسجم، گروه‌های تروریستی خلق عرب مستقر در اروپا، به همراه «کاترین اشتون»( مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا)، وزارت خارجه انگلیس، وزارت خارجه آلمان، سازمان عفو بین‌الملل و 33 نهاد به اصطلاح حقوق بشری با جوسازی رسانه‌ای و به راه انداختن جنگ رسانه‌ای آن را محکوم کردند.

                                              

این حمایت‌ این افراد و سازمان‌ها از 5 تروریست در حالی صورت می‌گیرد که این 5 تن با هدایت تروریست‌های پناهنده به نام‌های «عادل سویدی و حبیب نبگان و صلاح مزرعه» گروهی تروریستی موسوم به «المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز» را سازماندهی کرده‌اند. آنها طی یک اقدام تروریستی خود، 3 نفر از اهالی بی‌گناه شادگان را به قتل رساندند. هم‌چنین اعضای این گروه به بهانه ـ به اصطلاح ـ آزادی خوزستان دست به تهیه و مهمات جنگ زده‌اند و برای ابراز وجود و اعلام موجودیت، اقدام به تیراندازی و حمله به برخی منازل و ساکنین شهر رامشیر در استان خوزستان نموده‌اند که این عمل آنها باعث ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی این شهرستان گردید. آنها در اقدامی دیگر و به دستور سرکردگانشان در اروپا، کارگران فصلی را به گروگان گرفته و ضمن ضرب و شتم، آنها را مجبور به ترک شهر می‌کردند.

     

نکته‌ای که در اینجا باید بدان اشاره کرد این است که این تروریست‌های دیروز و امروز در حال حاضر سعی دارند چهره واقعی خود را در پشت فعالیت‌های حقوق بشری مخفی کنند تا فعالیت‌های تروریستی آنها که با هدایت سروریس‌های اطلاعاتی همین کشورهای مدعی حقوق بشر در ازای دریافت پناهندگی و گرفتن مبلغ ناچیزی پول توسط آنها سازماندهی می‌شود، دیده نشود.


           

حال از این مدعیان حقوق بشر و کشورهای اروپایی و مجامع حقوق بشری باید چند سؤال پرسید:

1- آقایان و خانم‌های حامی و مدافع تروریست، باید از شما پرسید اگر در ساعت 4 بامداد شما و خانواده‌تان در خواب باشید و فردی با اسلحه به منزل شما حمله کند و آنجا را به رگبار گلوله ببندد و زن و فرزندان شما با حالت ترس و گریه از خواب بیدار شوند چه احساسی به شما دست خواهد داد؟

2- سؤال دیگری که از شما باید پرسیده شود این است که، اگر زنگ منزل شما را به صدا دربیاورند و به شما خبر دهند که در اثر شلیک و به رگبار بسته شدن مدرسه‌ای همسر و فرزند خردسال شما کشته شده‌اند چه احساسی به شما دست می‌دهد؟

3- سؤال دیگر اینکه، به بانک می‌روید برای پرداخت سر رسید اقساط خود، ناگهان بر اثر انفجاری مهیب شما دچار بیهوشی می‌شوید و بعد از چند رو که به هوش می‌آیید، متوجه شوید که دست و پا و چشمانتان را از دست داده‌اید در این لحظه چه حسی به شما دست می‌دهد؟

روی صحبت ما با شما مدعیان حقوق بشر اروپایی و نهادهای خودخوانده حقوق بشر است.

خانم اشتون، شما که کوس دفاع از حقوق بشرتان گوش عالم را کر کرده به چه دلیل و با کدام منطق حقوق بشری از افراد جنایتکار و تروریست دفاع می‌کنید؟

آیا حاضرید به حرف‌های مادران فرزند از دست داده و زنان و مردان همسر از دست داده و فرزندان والدین از دست داده نیز گوش کنید؟ ما آسیب‌دیدگان از جنایت‌های و اقدامات تروریستی این تروریست‌ها از شما می‌خواهیم همان طور که حرف‌ها و صحبت‌های آنها را از تریبون اتحادیه اروپا مطرح می‌کنید و از آنها دفاع می‌نمایید، حرف‌های ما خانواده شهدا و آسیب‌دیدگان نیز از تریبون اتحادیه اروپا علیه تروریست‌ها شنیده شود.

                            


آیا برای شما حامیان تروریست، جان شهروندان ایرانی در معرض تروریسم مهم است؟ بکارگیری استانداردهای دوگانه در برخورد با تروریست و تفکیک آن به بد و خوب چه مفهومی دارد؟ مواضع شما در دفاع از جنایتکاران در کدام بخش از منشورهای حقوق بشری آمده است؟ آیا این موضع‌گیری‌های شما به دور از بنیان‌های اخلاقی و حقوق بشری نیست؟

                            


در آخر پیشنهاد به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای دفاع و حمایت از تروریست‌ها برای جلوگیری از اعدام و هم‌چنین کاهش چنین فعالیت‌هایی، مانع از فعالیت تروریست‌های مستقر در اروپا و کانادا همانند «حبیب نبگان، عدنان سلمان، صلاح مزرعه، عادل سویدی، ایوب موسوی، محمود مزرعه، طاهر آل نعمه، احمد نیسی» و امثال آنان شوید تا دیگر شاهد هیچ‌گونه خشونت، ترور، بمب‌گذاری و جنایت در خوزستان نباشیم و کسی دستگیر و کسی به خاطر ارتکاب چنین جنایت‌هایی اعدام نشود.نوشته شده توسط جابر علی احمد در سه شنبه 17 بهمن 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد