تبلیغات
خوز بلاگ - کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
 کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
در این قسمت به ملاقات تعدادی دیگر از تروریست های خلق عرب با احمد شهید می پردازیم.

                              

                                                    
یاسین غبیشی (یاسین الاهوازی) متمایل به دیدگاه های مارکسیستی و از حزب توده هواداری می کند . بعد از انقلاب به خارج از کشور گریخت و به عضویت  شورای مرکزی موسوم به حزب تضامن الدیمقراطی الاحواز و انجمن  دوستی عربهای ایران  ودانمارک  درآمد .در سال 1387 عبدالمالک ریگی در اعترافات خود یاسین غبیشی را عامل وصل به سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ( موساد) معرفی و اعتراف نمود که با یاد شده چندین ملاقات برای انجام اقدامات تروریستی در سطح کشور داشته است.

                                                

صلاح مزرعه "سركرده گروهك موسوم به جبهه دمكراتیك ملی اهواز و مقیم كشور كانادا" همراه برخی دیگر از  عوامل قوم گرای آذری، بلوچ و... احمد شهید ملاقات كرده است. وی که در تشیکلات تروریستی موسوم به المنظمه الوطنیه لتحریر الاهواز به سرکردگی حبیب نبگان نیز عضویت دارد در سالهای اخیر چندین بمب گذاری و ترور را در خوزستان انجام داده است که منجر به شهادت شهروندان بی گناه خوزستان گردید . محمود مزرعه پدر همسر وی در اطلاعیه ای او را به ارتباط گیری با اسرائیل متهم کرد. 

                                           

امیر ساعدی عضو گروهک تروریستی موسوم به تضامن الدیمقراطی الاهواز است . این حزب نسخه ای انگلیسی است که در سال 2003 اعلام موجودیت نمود و برای اینکه دولت انگلیس از نزدیک فعالیتهای حزب را رصد نماید، نماینده تام الاختیار خود به نام دانیل برت را به عنوان مسئول انجمن دوستی عربهای ایران و انگلیس و بعنوان حزب سایه در کنار وی قرار می دهد.  برادر وی بنام رمضان ساعدی از نویسندگان شبکه العربیه است . این گروه که مدعی دیدگاه فدرالی و حقوق بشری است دهها اقدام تروریستی را در خوزستان مدیریت نمود.

                                             

رضا وشاحی از دانشجویان رشته كامپیوتر دانشگاه ماهشهر، كه به دلیل افت تحصیلی ترك تحصیل و به انگلیس می رود و در آنجا برای اخذ پناهندگی، كیس مسیحی شدنش را مطرح و اخیراً نیز بر تغییر مذهب از اسلام به مسیحیت خبر داده است. وی دارای گرایشات كمونیستی است و به لحاظ اخلاقی فردی لا ابالی می باشد. او عضویت حزب موسوم به تضامن الدیمقراطی الاهواز است و در سالهای اخیر بارها با برخی از مسئولین وزارت خارجه انگلیس در خصوص وضعیت خوزستان ارتباط گرفته و تبادل نظر نمود . با این اوصاف ، آقای احمد شهید  آیا می دانید ، شما با تروریست های خلق عرب ملاقات نموده اید؟ آیا می دانید این افراد از عوامل بمب گذاری های خونین خوزستان در سالهای اخیر هستند و دستشان به خون مردم بیگناه آلوده است. آیا میدانید این افراد در این بمب گذاری ها 29 نفر را شهید و 350 نفر دیگر را مجروح نموده اند ؟ آیا می دانید با ذکر نام قومیت عرب در گزارشتان با استناد به اظهارات این تروریست ها ، به طور جدی جایگاه حقوقی خودتان را مخدوش نموده اید. ، این جنایتکاران حتی به هم  تبارهای عرب خود نیز رحم نکرده اند. 17 نفر از کشته شدگان و بیش از 70 درصد مجروحین اقدامات تروریستی این گروه های مدعی دفاع از حقوق بشر، را مردم غیور عرب زبان استان خوزستان هستند.


نوشته شده توسط جابر علی احمد در سه شنبه 10 بهمن 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد