تبلیغات
خوز بلاگ - کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
 کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "

برخی از کشورهای اروپایی به اتفاق آمریکا با هدف فشار به جمهوری اسلامی ایران  چند سالی است که سناریویی چند وجهی را طراحی و اجرائی نمودند و با تقسیم نقش ، عده ای طرح مقوله برنامه هسته ای و برخی دیگر موضوع خود ساخته حقوق بشر را پیگیری می نمایند.


                                 
معرفی احمد شهید به عنوان گزارشگر ویژه شورای حقوق بشرسازمان ملل در امور ایران که بنا به برخی اخبار منتشره از طرف دولت مالدیو تحت تعقیب است؟! ، با استقبال گروه های تروریستی مواجه گردید. یکی از گروه های تروریستی که در یکی دوسال اخیر چندین بار در قالب هیئت های مختلف با احمد شهید ملاقات کردند گروهک تروریستی موسوم به خلق عرب است.
 با هدف روشن شدن موضوع در این نوشتار ضمن پرداختن به اسامی افرادیکه با احمد شهید ملاقات کردند برخی از اقدامات آنها با افکار عمومی در میان گذاشته می شود.
                                           
كریم عبدیان نژاد (بنی سعید ) " -یاسین غبیشی " -"علی ساعدی "  از اولین افراد تروریستی هستند که با احمد شهید در تاریخ  شهریور ماه 1390درمقر سازمان ملل  در كشور ژنو ملاقات نموده اند ؟!


                                      

كریم عبدیان (بنی سعید ) فرزند عبداله که سابقه دستگیری در رژیم شاهنشاهی دارد ،  از عناصر  وابسته به گروهها و جریانات افراطی وتجزیه طلب موسوم به خلق عرب می باشد كه درحال حاضر در كشور آمریكا سكونت دارد. و ی عضو ارشد و مشاور عالی حزب موسوم به تضامن الدیمقراطی الاحواز و سركرده جریان حقوق بشر اهواز محسوب می گردد. مشارالیه در پنتاگون مشغول به كار می باشد و با هدایت سازمان اطلاعاتی سیا به كلیه گروههای قوم گرای افراطی وتجزیه طلب كمك مالی          می نماید ودر سال 1383 مبلغ 5 میلیون دلار به عناصر افراطی خلق عرب برای اقدامات تروریستی خوزستان کمک کرده است در اعترافات پخش شده از فعالیت گروه های ترویستی موسوم به خلق عرب در سال 1388 جمال عبیداوی اعتراف نمود در ملاقات با کریم عبدیان در کشور ثالث،  کریم عبدیان  موضوع در اختیار قرار دادن منابع مالی از طرف کشور آمریکا برای تحریک قومیتها را مطرح نمود .

                                     
 علی ساعدی یا (ابو جراح) عضو شورای مرکزی گروهک تروریستی جبهه دمکراتیک ملی اهواز (طیف صلاح مزرعه) و مسئول روابط خارجی موسوم به المنظمه الوطنیه لتحریر الاحواز و مقیم انگلیس می باشد، گروهک از سال 1384 تا کنون دهها فقره بمب گذاری وترور در استان خوزستان را طراحی، برنامه ریزی و به مرحله اجر درآورده اند که حاصل آن شهادت ومجروحیت بیش از 350 نفر از شهروندان خوزستانی بوده است.


                    
یوسف عزیزی بنی طرف در اوایل فرودین ماه 1391 با احمد شهید ملاقات نمود ، وی از عوامل اصلی و جریان ساز نا آرامی های خونین خوزستان در سال 1384 می باشد و بعد از صدور حکم 5 ساله اش توسط دادگاه با هدایت سفارت انگلیس در تهران به دامن انگلیس پناه برده و بعد از آن خانواده اش به وی ملحق شده و کشف حجاب نمودند وی از مقطع خروج خود از كشور با حضور در برخی رسانه ها و اظهار مطالب خلاف واقع در صدد ایجاد تنش و برپایی اغتشاش و تحریك مردم عرب منطقه خوزستان به درگیری برآمده است .

نوشته شده توسط جابر علی احمد در دوشنبه 9 بهمن 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد