تبلیغات
خوز بلاگ - هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
 هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
هر کس مخالف ما باشد باید کشته شود و تروریست است و هر کسی بر علیه ایران فعالیت می‌کند فعال حقوق بشری است.

                                

در سال 1389 برخی اخبار منتشره در فضای مجازی حکایت از ضربه دستگاه‌های امنیتی به گروهی تروریستی در استان خوزستان داشت که چند وقت بعد شبکه پرس‌تی‌وی با تهیه و پخش مستندی با عنوان «راهی به تباهی» و مصاحبه با عوامل دستگیر‌شده گمانه‌زنی‌ها را تبدیل به واقعیت نمود.

در این فیلم مستند، "هاشم شعبانی" و "هادی راشدی" 2 تن از عوامل گروهی موسوم به "المقاومة الشعبیة" جلوی دوربین آمدند و لب به اعتراف گشودند و ضمن بازگویی چگونگی عضویت و حضورشان در این تشکیلات، پرده از ارتباط‌گیری با برخی عوامل سرویس‌های جاسوسی و گروه‌ها و افراد تروریست مرتبط با کشورهای اروپایی از جمله "حبیب نبگان"(سرکرده گروهی موسوم به "حرکة النضال") و عادل سویدی عضو این گروه ـ که دستشان به خون بیش از 350 نفر از شهروندان بی‌گناه خوزستانی آلوده است ـ برداشتند.

نکته حائز اهمیت اینکه از بین 350 نفر زخمی‌ها و شهدا، نزدیک به 70 درصد آنان را شهروندان و هم‌وطنان عرب خوزستان، در بر می‌گیرد. در حالی که ادعای این گروه تروریستی حمایت از حقوق پایمال‌شده اعراب در خوزستان است! این دو نفر در این مستند نحوه تیراندازی شبانه به برخی منازل شهروندان بی‌گناه شهرستان رامشیر را تشریح و از برخی اقدامات گروه و خرید سلاح و مهمات سخن به میان آوردند.


                            

اما اصل ماجرا:

گروهی متشکل از چند نفر از عناصر تجزیه‌طلب به ‌نام‌های «هادی راشدی، هاشم شعبانی، محمدعلی عموری، رحمن عساکره، سید جابر و سید مختار آلبوشکه، سید کامل آلبوشکه، اسماعیل عبیات، علی بدری و ...»، در قالب راه‌اندازی گروهی موسوم به "الحوار" اقدام به تشکیل و سازماندهی گروهی تروریستی و زیرزمینی بنام "المقاومة الشعبیة لتحریر الأحواز" با هدایت «حبیب نبگان و عادل سویدی» ـ از تروریست‌های مقیم اروپا ـ نمودند.

با هدایت افراد خارج‌نشین، گروهک مزبور، خرید اسلحه و مهمات را برای ترور شهروندان بی‌گناه در دستور کار خود قرار داد و در اقدامی وحشیانه و برخلاف اصول انسانی، "کامل آلبوشکه" ـ که در حال حاضر در اروپا و در کشورهای مدعی حقوق بشر پناهنده شده است ـ 3 نفر از شهروندان مظلوم و بی‌گناه شهرستان شادگان را به رگبار بست و آنها را به قتل رساند. هم‌چنین همان طور که در ابتدا ذکر شد، برخی دیگر از اعضای این گروه منازل شهروندان بی‌گناه در شهرستان رامشیر را در حوالی ساعت 4 صبح یکی از روزهای تابستان سال 1384 به رگبار بستند که بر اثر این اقدامات، بسیاری از ساکنین این شهرستان دچار رعب و وحشت شدند. بر اساس مستند تهیه شده توسط پرس‌تی‌وی، چندین قبضه سلاح و مقداری مهمات از این گروه کشف و ضبط گردید.


                             

انعکاس خبر حمایت دیده‌بان حقوق بشر از تروریستها

علی‌الظاهر در روزهای اخیر، دستگاه قضایی برای 5 تن از اعضای این گروهک تروریستی حکم اعدام صادر کرده و دیوان عالی کشور نیز بر اجرای حکم مهر تأیید زده است.

همین عامل کافی بود تا در روزهای اخیر مجدداً کشورهای حامی حقوق بشر ـ بخوانید حامی تروریست‌ها ـ و سازمان‌های تابعه آنها از جمله عفو بین‌الملل، کنفدارسیون حقوق بشر، گروه‌های چپ و راست، وزارت خارجه انگلیس و هم‌چنین شبکه BBC فارسی نیز کماکان نقش خود به عنوان سخنگوی تروریست‌ها را با دعوت از عناصر تروریست خلق عرب حفظ کرده و به سخن‌پراکنی در این زمینه پرداخته و با ریختن اشک تمساح، صدور بیانیه، برگزاری میتینگ و تجمع به رأی صادره اعتراض کردند و خواستار توقف اجرای حکم اعدام افراد مذکور شده‌اند.

همه این تلاش‌ها در حالی است که سابقه قوه قضائیه در برخورد با مجرمان و تروریست‌های وابسته به گروهک‌های مختلف تروریستی در گذشته نشان داده است این دستگاه به هیچ عنوان تسلیم این فضاسازی‌ها نشده و با قاطعیت حکم صادره را به اجرا در می‌آورد.

                                     

تصویر یکی دیگر از جنایات گروهک الاحوازی

دو سؤال باقی می‌ماند:

1- آمریکا و کشورهای اروپایی با سکوت پر‌معنای سازمان حقوق بشر و با هزینه‌های میلیاردی به افغانستان، عراق، پاکستان، سوریه و برخی کشورهای دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم لشکرکشی می‌کنند و هر روز ده‌ها و صدها نفر از مردم بی‌گناه را به بهانه‌های واهی قتل‌عام و دلیل خود را تأمین امنیت مردم خود قلمداد می‌نمایند. آیا ایران در چارچوب سرزمین جغرافیایی کشورش حق برقراری امنیت شهروندانش را ندارد؟

2- کشورهای اروپایی و مدعی حقوق بشر، دوست‌داران محیط زیست را به بهانه سد معبر و ترافیک دستگیر و روانه زندان می‌کنند. چرا ایران حق ندارد قاتلین شهروندان عادی و بی‌گناه را دستگیر و محاکمه نماید؟!

اینجاست که تروریسم خوب و بد معنا پیدا می‌کند، هر کس مخالف ما باشد باید کشته شود و تروریست است و هر کسی بر علیه ایران و امنیت این کشور فعالیت می‌کند فعال حقوق بشری است و تروریست محسوب نمی‌گردد.


نوشته شده توسط جابر علی احمد در سه شنبه 3 بهمن 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد