تبلیغات
خوز بلاگ - نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
 نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
هویت ایرانی و ایران مدتی است که به صورت هدفمند توسط بیگانگان مورد طمع قرار گرفته است و شبکه بی بی سی که چند وقتی است سخنگوی گروه های تروریستی و محفل عناصر تروریست شده است ، گوی سبقت را از دیگران ربوده است.
                            
                                                      

برنامه پرگار هفته گذشته ، به واکاوی مسئل  عرب زبانان ایران پرداخته است و با دعوت از یوسف عزیزی چهره شاخص تجزیه طلب انگلیسی سعودی تلاش داشته است به اهداف خود برسد.

یوسف عزیزی که در اوایل انقلاب با ارائه مطالب و دیدگاه های التقاطی  معجونی از تفکرات لیبرالی کمونیستی را با تئوری سازی در مورد خلق های موهوم در هم آمیخته بود و با سوء استفاده از احساسات جوانان پاک این مرز و بوم برای خود دکان دروغ گویی و تزویر باز کرده بود ، بالاخره در سال 1384 هویت خود را از پشت پرده نمایان ساخت و به عنوان یکی از عوامل اصلی و جریان ساز نا آرامی های خونین خوزستان در سال 1384 که منجر به شهادت و مجروحیت بیش از 300 تن از همتباران عربش بود ، نقش ایفا کرد و بعد از صدور حکم 5 ساله اش توسط دادگاه انقلاب با هدایت سفارت انگلیس در تهران به دامن این کشور پناه برد  و بعد از آن که خانواده اش به وی ملحق شدند ، با کشف حجاب همسرش نمایش کمدی چندین ساله اش در داخل کشور پایان پذیرفت .

وی بعد از استقرار در این کشور شوی تبلیغاتی متعددی را به راه انداخت و با راه اندازی کانون مبارزه با نژاد پرستی ؟!؟! و حضور در برخی کنفرانس ها و تکرار مکررات  مطالب قرون وسطائی اش تلاش داشته است تا مهر تاریخ مصرف گذشته بر هویتش را تمدید نماید که توفیق چندانی نیافت.

وی که در این برنامه تلاش داشته است با ذکر اسناد و ادله تاریخی بحث خود را پیش برد در ادامه بحثش به دلیل مقاومت سایر میهمانان تجزیه طلب برنامه ؟!؟! تزلزل گفتاری اش نمایان گشته و با بکاربردن عنوان مجعول خلیج به جای خلیج فارس وامداری به رژیم های مرتجع منطقه را نشان داده  و این کار مهر باطلی بر هویت ملی اش می باشد.

اما یوسف عزیزی که نگران حقوق مردم عرب ایران است ، از خود سؤال نکرده است که چرا حقوق مردم عرب را از رسانه انگلیسی بیان می نماید؟ چرا از دوستان 8 سال پیش تروریستش صحبتی به میان نمی آورد؟ چرا بیان نمی کند که این افراد چه بلایی بر سر مردم عرب خوزستان آوردند؟ و در پایان نیز از خود سؤال نمی کند که آیا این پوشش و کشف حجاب همسرش هویت عربی است؟!؟!
ذکر این نکته نیز لازم است که به جا بود شبکه بی بی سی به نقش دولت متبوعش در از بین بردن هویت عربی هموطنان عرب و تاراج معادن و ذخایر و خیانت ها و تجاوزهایش به سرزمین خوزستان و اعراب منطقه هم اشاره می نمود.
نوشته شده توسط جابر علی احمد در پنجشنبه 28 دی 1391
 نوشته های پیشین
+ اطلاعیه ی فعالان جامعه ی مدنی اهواز: ماموریت ویژه "سید صباح موسوی"
+ ماجرای گردهمایی که آبروی ضد انقلاب را برد
+ پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی
+ چرخش 180 درجه ای رو به دموکراسی تروریست های موسوم به الاحوازی
+ اعتراض نژادپرستان تجزیه‌طلب به تبعیض نژادی اپوزیسیون!
+ تروریست های دیروز، فعالان حقوق بشر امروز
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت دوم "
+ کدام یک از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب با احمد شهید ملاقات نمودند ؟ " قسمت اول "
+ تحرکات گروه‌های موسوم به خلق عرب
+ هیاهویی برای حمایت از تروریست‌ها
+ فیلم اعترافات هاشم شعبانی نژاد و هادی راشدی به اقدام تروریستی
+ اتحاد منحوس بر ضد ایران
+ شیخ‌خزعل؛ جای خالی عقلانیت سیاسی در رؤیای تجزیه‌طلبی
+ نسخه پیچی از نوع انگلیسی برای قومیت عرب
+ انتقادات شدید از سفر العریفی به مصر/ فرافکنی به سبک شیخ وهابی سعودی

صفحات :

خوز بلاگ آماده انتشار مطالب شماست

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای خوز بلاگ محفوظ می باشد